Hakkımızda
Kuzey Kablo kaliteden ödün vermeyen, gelişime açık, müşteri odaklı yaklaşımı ile rekabet gücü yüksek, çevreye duyarlı, güvenilir ve çözüm ortaklarımız için katma değer yaratan öncü kablo satış firmaları arasında yer almaktadır.

Kuzey Kablo, coaxial kablo, sinyal-kontrol kabloları, veri iletişim kabloları, halojensiz yangına dayanıklı kablolar, haberleşme kabloları, harmonize kablolar, enstrüman kabloları, silikon kablolar, gemi tipi kablolar ve her tip özel kabloları kendi bünyesinde bulundurarak geniş bir ürün yelpazesi ile kablo sektöründe aktif bir rol oynamaktadır. Ulusal ve uluslararası standartlara göre üretilen ürünlerin yanı sıra, özel müşteri şartnameleri ve isteklerine göre de tedarikçi rolünü üstlenmektedir. Ürünlerimizi müşterilerin istedikleri zamanda ve yerde temin edebilmektedir.

Kaliteye ve kalitenin sürekliliğine büyük önem veren firmamız tüm markalarımızda uygulamayı prensip edindiği ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi NQA ve VDE tarafından belgelendirilmiştir. Almış oldukları “VDE, GOST-R, YANGIN SERTİFİKASI (RUSYA), TÜRKLOYDU, RINA, BV, LR, RoHS, TSEK, ve TSE” belgeleri firmamıza gösterilen güvenin destekleyici unsurlarıdır.

Müşteri taleplerinin erken tanımlanması ve müşteri tatmini odaklı bir çözüm sistemi kurmak için markalarımızın AR-GE departmanları sürekli genişleyen bir vizyonla çalışmaktadır. Kuzey Kablo güvenilir ve kaliteli ürünlerini koşulsuz müşteri memnuniyeti ile birleştirerek müşterilerinin değer verdiği ve vazgeçemediği bir marka olmuştur.

Kuzey Kablo olarak ürünlerimizi tercih eden müşterilerimize markalarımızı destekledikleri için teşekkür ederiz

Alış Satış
Dolar
Euro
Copyright © Kuzey Kablo - Tasarım ve Programalama ASYA REKLAM EVİ